حمایت از شرکت های دانش بنیان موجب کاهش هزینه تمام شده ارائه خدمات می شود

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شهر مشهد درحاشیه افتتاح نمایشگاه دام و طیور گفت:حمایت از شرکت های دانش بنیان موجب افزایش بهره وری, هوشمندسازی وکاهش هزینه تمام شده ارائه خدمات می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان شهری در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه صنایع دام و طیور که شب گذشته و در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، با بیان اینکه نمایشگاه‌ها ظرفیت بسیار قوی و خوبی را برای تولیدکنندگان و ارائه ایده‌های نو در هر حوزه‌ای فراهم می‌کنند، اظهارکرد: علاوه‌بر این مهم، فرصت بروز و ظهور آخرین دستاوردها و عرضه آنها به بازارهای مصرف و معرفی به واحدهای خارجی نیز فراهم می‌شود.
وی با اشاره به حضور پرشور شرکت های مختلف داخلی و خارجی در این دوره از نمایشگاه دام و طیور مشهد، گفت: خوشبختانه هرساله با حضور تولیدکنندگان حرکت روبه‌جلویی را شاهد هستیم و ظرفیت های بهتری در حال شکلگیری است.
حاجیان شهری خاطرنشان کرد: معرفی ظرفیت‌ها موجب افزایش بهره‌وری و توسعه پایدار می‌شوند و حرکت در این مسیر امری لازم و ضروری است.
وی در ادامه صحبت های خود با بیان اینکه مدیریت شهری بدنبال افزایش بهره‌وری و کاهش قیمت تمام شده خدماتی است که به شهر و شهروندان ارائه می‌شود، افزود: کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد ارتباط تنگاتنگی با فعالیت های حوزه نمایشگاه‌ها دارد و در جهت بهره‌برداری مناسب از آنها اقدام خواهد کرد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا تصریح کرد: بدون شک این کمیسیون و معاونت مربوطه آن در شهرداری، از تکنولوژی‌ها و خدماتی که شرکت های مختلف در نمایشگاه‌ها ارائه میدهند استفاده خواهد کرد؛ حمایت از شرکت های دانش‌بنیان که زمینه های خوبی برای افزایش بهره‌وری، هوشمندسازی و کاهش هزینه‌ها و قیمت تمام شده برای مصرف تهایی ایجاد می‌کنند، بسیار حائز اهمیت بوده و مورد توجه مدیریت شهری و کمیسیون خدمات شهری شورا است.